Poznaj 5 łatwych sposobów wspierania rozwoju motoryki małej przedszkolaka, które pomogą Ci się opanować frustrację i uwolnią Twój czas

Zapisz się i zobacz, jak bez presji i stresu możesz wspierać rozwój swojego przedszkolaka, nawet gdy ten nie lubi kolorować, czy rysować szlaczków 🙂

Spotkamy się
online 23 listopada (czwartek) o 20:00

Dzięki temu webinarowi:

Poznasz 5 banalnych sposobów na wspieranie rozwoju motoryki małej bez udziału kolorowanek, szlaczków i innych, nudnych kart pracy

Dowiesz się, jak w łatwy sposób, dzięki temu, co masz pod ręką, możesz pomagać swojemu przedszkolakowi rozwijać sprawność dłoni i palców

Zyskasz sprawdzony i prosty przepis na wspieranie rozwoju dziecka, które odmawia zabaw stoliczkowych

Ten webinar jest dla Ciebie, jeśli:

Chcesz nauczyć się wspierać rozwój motoryki małej przedszkolaka, bez udziału nudnych, powtarzalnych zadań.

Zależy Ci na tym, by Twoje dziecko rozwijało sprawność swoich łapek bez niechęci, płaczu i innych nieprzyjemnych emocji.

Nie chcesz powielać błędów, które mogą doprowadzić do skrajnej niechęci Twojego dziecka do wszelkich prac plastycznych.

Chcesz stworzyć swojemu dziecku przestrzeń pełną akceptacji, wsparcia i poczucia bezpieczeństwa, która będzie sprzyjała jego rozwojowi i  Waszej relacji.

Chcesz uwolnić swój czas, dzięki prostym wskazówkom, które będziesz mogła wykorzystywać przy dowolnej okazji (każdego dnia!).

Chcesz pozbyć się frustracji związanej z brakiem pomysłów na wspieranie sprawności motoryki małej Twojego dziecka.

Cześć! Jestem Ola i lubię ułatwiać rodzicom życie ?

Prowadząc indywidualną terapię pedagogiczną, terapię ręki, a także pracując w przedszkolu obserwowałam rozwój dzieci z bliska, do tego aktywnie w nim uczestniczyłam.

Widziałam, co działa, co nie działa, co można poprawić, czego całkowicie się pozbyć, a co należy wdrożyć do swoich działań, żeby uzyskiwać lepsze efekty. W trakcie tych kilku długich lat pracy wyciągnęłam dwa najważniejsze wnioski:

  1. Wsparcie rozwoju dziecka nie może przebiegać w poszczególnych obszarach „oddzielnie”, musi dziać się równocześnie, całościowo.
  2. Wspieranie rozwoju dziecka należy zaopiekować odgórnie, rozpoczynając od edukacji i wsparcia dorosłych.

Jednym z celów mojej działalności jest ułatwienie rodzicom całościowego wspierania rozwoju dzieci. Zarówno w obszarze wychowania, edukacji, komunikacji, radzenia sobie z emocjami czy budowania zdrowych relacji z dorosłymi.

Priorytetem w mojej pracy jest budowanie relacji na linii rodzic-dziecko, bo dbając o nią, tworzymy stabilny fundament do pracy w każdym innym obszarze. Wszystko zaczyna się od relacji.

Zobacz reakcje rodziców, którzy brali udział
w moich bezpłatnych webinarach i kursach:

Nie zwlekaj i zapisz się już teraz!