Poznajmy się!

Nazywam się Ola Wojciechowska i jestem:

  • pedagożką i terapeutką pedagogiczną (magistrantka pedagogiki, spec.: diagnoza i terapia pedagogiczna),
  • nauczycielką j. angielskiego (licencjatka fil. angielskiej),
  • terapeutką ręki,
  • trenerką grafomotoryki,
  • edukatorką z powołania,
  • założycielką marki Rodzicielstwo pod Papugami, pod której szyldem powstają produkty i usługi wspierające rodziców i nauczycieli dzieci przedszkolno-wczesnoszkolnych.

Skończyłam również inne kursy i szkolenia, wśród których najistotniejsze było dla mnie szkolenie: Neurodydaktyka prof. M. Kaczmarzyka.

Prywatnie jestem mamą dwójki chłopców w wieku przedszkolno-szkolnym i żoną najfajniejszego człowieka, jakiego znam ?

Uwielbiam czytać książki – psychologiczne, biznesowe, o rozwoju i wychowaniu dzieci oraz kryminały. Wieczorami lubię oglądać odmóżdżające programy telewizyjne lub przeglądać zwartość Netflixa i oglądać stand up’y na YouTube.

Jeśli mam czas i ochotę to czasami grywam też w League of Legends lub Minecraft ?

Jak widać na załączonym obrazku kocham kolory. Jestem otwarta, uwielbiam kontakt z ludźmi i mam ogromny dystans do siebie i życia. Bardzo sobie cenię to, że tworząc swoją stronę, profile w mediach społecznościowych i własny biznes – mogę prowadzić je na swoich zasadach, będąc sobą i nie zgrywając ekspertki z kijem tu i ówdzie ?

Rodzice doceniają konsultacje ze mną m.in. za to, że nie czują mojej wyższości, że realnie czują wsparcie, próbę pomocy i zrozumienia ich problemu i sytuacji, w której się znajdują.

Zarówno w trakcie zajęć z dziećmi, jak i konsultacji z rodzicami kieruję się empatią, indywidualizacją podejścia, uśmiechem, a przede wszystkim zwracam uwagę na ich potrzeby i możliwości. To, co mnie wyróżnia to fakt, że fundamentem wspierania rozwoju dziecka są dla mnie odpowiednio zaopiekowani rodzice. Oprócz tego zamieniam to, co skomplikowane – w przyjazne dla rodzica i dziecka.

W chwili obecnej poświęcam się w głównej mierze pracy z dorosłymi, ponieważ to dzięki odpowiedniemu zrozumieniu dorosłych jesteśmy w stanie realnie wpływać na rozwój, edukację i wychowanie naszych dzieci ?

Poniżej znajdziesz moje dotychczasowe szkolenia i certyfikaty