6 mitów, które sprawia, że Twoje dziecko nie lubi pisać

Zapisz się na webinar i dowiedz się jakie przekonania (i jak łatwo!) możesz zmienić, aby Twoje dziecko z przyjemnością i bez presji uczyło się pisać!

Webinar odbędzie się: 8 maja o godz. 20:00

.

Poznaj mity o nauce pisania, które wywołują u Twojego dziecka niepotrzebne napięcie i niechęć!

Dowiesz się, nad czym należy popracować, aby Twoje dziecko nie odczuwało presji.

Poznasz schematy powielane od lat, które nie tylko utrudniają naukę pisania, ale też wywołują u Twojego dziecka niechęć do tej aktywności.

Dowiesz się, co najbardziej wpływa na to, że nauka pisania jest absolutnie znienawidzoną umiejętnością przedszkolno-szkolną.

Ten webinar jest dla Ciebie, jeśli:

Chcesz się dowiedzieć, dlaczego Twoje dziecko nie lubi pisać.

Chcesz pracować nad tym, aby Twoje dziecko skutecznie i z łatwością nabywało tę umiejętność.

Masz dość rosnącej frustracji związanej z próbami zachęcania dziecka do pisania.

Chcesz wesprzeć swoje dziecko już na etapie przedszkola, aby w szkole było mu łatwiej przejść przez ten wymagający proces.

Chcesz raz, a porządnie przekonać się, że nauka pisania nie musi kojarzyć się z nieprzyjemnymi emocjami, presją i niechęcią.

Cześć! Jestem Ola i lubię ułatwiać rodzicom życie ?

Prowadząc indywidualną terapię pedagogiczną przez długi czas obserwowałam dzieci zniechęcone nauką pisania. Pracując w przedszkolu, w grupie 4-latków wdrażałam swoje pomysły na wchodzenie w świat liter, które powodowały, że dzieci dopytywały o kolejne podobne zabawy.

Zaczęłam szukać badań, szkoleń i rozwiązań, które mogłyby się przyczynić do zamienienia tego nudnego procesu szkolnego, w ciekawy, przyjemny i zachęcający. Chciałam, aby w końcu to proces był dopasowany do dzieci, a nie by dzieci musiały dopasowywać się do metody.

Ukończyłam szkolenie z terapii ręki i zaczęłam drążyć temat. Ostatecznie znalazłam rozwiązanie – skuteczne przygotowanie do nauki pisania zaczyna się od pierwszego dnia życia dziecka.

Dzięki temu zrozumiałam, że pracę trzeba zacząć u podstaw, a wiele mitów i przekonań, które przekazują nam starsze pokolenia nauczycieli wcale nie wspierają tego procesu. Właśnie dlatego za jeden z celów swojej działalności postawiłam sobie ułatwienie rodzicom wspierania dzieci w przechodzeniu przez ten ważny etap jakim jest nauka pisania.

Zobacz opinie rodziców, którzy korzystali z mojej pomocy:

Nie zwlekaj i zapisz się już teraz!

.